Box pro psa

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Box pro psa

Dostupnost Zvolte variantu . .
Varianta
21 294 Kč 22 074 Kč od 21 294 Kč    
Značka HYMER
Kategorie Mazlíčci
 

Box pro psa

Bezpečnost a pohodlí.
Po odstranění čalouněných polštářů lze nový box pro psy snadno připevnit, což šetří místo, k sedadlu pomocí našeho speciálně vyvinutého systému pásů. Přestávky na jídlo nebo kávu nejsou žádný problém, protože stůl - včetně místa na nohy - je zcela volný. Váš pes se může pohodlně dostat do boxu pro psy a ven a díky volitelně dostupné ochraně vstupu neutrpí ani váš nábytek. Vyvinuté společně ve spolupráci s firmou Schmidt (lídr na trhu prémiových boxů pro psy).


Hmotnost: cca. 15 kg
Důležité informace o zabezpečení nákladu:
Z hlediska dopravního práva jsou za náklad považována i zvířata, která musí být ve vozidle odpovídajícím způsobem zajištěna (jak je například upraveno v § 22 německých předpisů o silničním provozu). Při přepravě nákladu s vozidlem je nutné dodržet některé body, aby nedošlo k ohrožení sebe nebo ostatních účastníků silničního provozu a nedostali jste žádné pokuty.
Náklad / zvíře musí být zajištěno proti pohybu, např. v důsledku neočekávaných brzdných manévrů. Kromě toho je třeba považovat otázku rozptýlení řidiče nezajištěnými zvířaty za extrémně nebezpečnou. Mnoho majitelů psů si neuvědomuje nebezpečí, kterému jsou oni i zvíře vystaveni v případě manévru nouzového brzdění.
Otázka odpovědnosti vyvstává vždy, když nesprávné jednání má nebezpečné následky.

Náklad se může stát projektilem!
Vysoce kvalitní hliníkový box pro psy Schmidt, který se perfektně hodí do většiny obytných vozů HYMER.
Atraktivní, harmonický design se speciálním systémem pásů a pěnovými klíny zajišťuje bezpečnost a pohodlí. Obsahuje protiskluzovou tkaninu pod boxem a navíc perfektně padnoucí gumovou podložku se snadnou údržbou v boxu, na kterou může ležet váš pes.