Cestovní vodní filtr clearliQ Grünbeck

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Cestovní vodní filtr clearliQ Grünbeck

Dostupnost .
6 994 Kč    
Kód produktu 713
Značka HYMER
Kategorie Voda
 

Cestovní vodní filtr clearliQ Grünbeck

Už žádná kontaminovaná nebo chlorovaná voda o prázdninách. Rozlučte se s nákupem, nošením a likvidací lahví na vodu.
Cestovní vodní filtr HYMER clearliQ od společnosti Grünbeck spolehlivě filtruje z vody z vodovodu bakterie, jako je Escherichia coli, a hrubé nečistoty, jako je písek. Odstraňuje také nepříjemné pachy, chutě a zabarvení s velmi malou ztrátou tlaku vody. S cestovním vodním filtrem clearliQ si můžete být jisti, že na cestách budete pít čistou a bezpečnou vodu z kohoutku. Už žádné kompromisy. Užijte si čistou a čistou vodu jako doma. Vodní filtr byl vyvinut speciálně pro přípojná místa HYMER, což je další výhoda z hlediska instalace a ergonomie při používání filtru. Filtrační vložky lze vyměnit bez nářadí a při natlakování systému.
Každý filtr má kapacitu 5 000 litrů nebo 6 měsíců.
Náhradní filtry pro cestovní systém clearliQ jsou k dispozici v jednoduchém nebo dvojitém balení u vašeho prodejce HYMER.
Poznámka: Filtr je nutné přes zimu vyjmout a uložit na místo chráněné před mrazem. Před opětovným spuštěním nejprve spusťte cca. Filtrem propláchněte 3-5 litrů vody.
Tip: Pro montáž cestovního vodního filtru HYMER clearliQ doporučujeme přestavět na tandemové čerpadlo ve vozidle. Místo instalace je stanoveno individuálně po konzultaci.