Inteligentní bateriový systém 2-er Block 50AH LI-Batterie

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Inteligentní bateriový systém 2-er Block 50AH LI-Batterie

Dostupnost .
22 074 Kč    
Kód produktu 719
Značka HYMER
Kategorie HYMER baterie
 

Inteligentní bateriový systém 2-er Block 50AH LI-Batterie

Dodatečný balíček Smart Battery System - blok 2, 50 AH
HYMER Smart Battery System kombinuje 2 různé typy baterií (AGM a LI baterie). To znamená, že lze využít výhod obou technologií a výrazně zvýšit životnost baterií. Užitná kapacita zůstává zhruba stejná s výrazně menším prostorem a hmotností.
Princip fungování:
1. Priorita nabíjení baterie AGM
2. Plně nabijte baterii HY-Tec 50
3. Vybití baterie HY-Tec 50
4. Vybití baterie AGM (vyrovnávací paměť)
Výhody produktu:
Exkluzivní produkt - dokonale sladěný s vozidly HYMER
Zvýšení životnosti z cca 3 let na cca 10 let
Úspora hmotnosti cca 20 kg při 1/3 vnějších rozměrů LI baterie oproti AGM baterii a stejné využitelné kapacitě jako 1 X AGM baterie 95 AH
Stávající nabíjecí technologie (elektroblok a v případě potřeby přídavná nabíječka) zůstává nedotčena díky inteligentní správě baterie
Systém kompletně připravený na zimu: Velké výhody, zejména při mínusových teplotách, protože baterie AGM se nabíjí od první sekundy a současně ohřívá integrované vyhřívání baterie HY-Tec 50 LI na teplotu 10 °C, rychlé nabíjení.
Ekologické plus: Stávající baterie AGM se nemusí likvidovat, ale lze je nadále používat.
Bezpečnost plus: Baterie HY-Tec 50 je lithium-železofosfátová baterie (LiFePO4). Přehřátí / požár je proto vyloučen!
Charge plus: Okamžitá spotřeba energie od startu motoru a během celé jízdy --> žádná reakční doba díky náběhové křivce chemického procesu v AGM bateriích.
Náklady plus: Relativně levný vstup do světa LI, protože stávající baterie AGM lze nadále používat.
Dokonalé rozšíření dodatečné montáže: Blok HY-Tec 50 po 2 je ideální pro zákazníky, kteří chtějí dodatečně vybavit 2. baterii za účelem zvýšení dostupné kapacity. Ve srovnání s dovybavením jinou baterií AGM lze stávající olověnou baterii (AGM) nadále používat a není nutné ji vyměňovat*.
Ideální také při výměně baterií AGM kvůli opotřebení.
Flexibilní: V případě potřeby lze systém snadno rozšířit o jeden nebo více HY-Tec 50 2-bloků, krok za krokem. Baterii HY-Tec 50 LI je možné instalovat v libovolné poloze, díky úzkému provedení ji lze instalovat i do menších výklenků.
Robustní celkový systém: Osvědčená olověná baterie v kombinaci s baterií HY-Tec 50 LI poskytuje vynikající výkon v širokém rozsahu teplot. Ve srovnání s čistě lithiovými bateriemi je možné nabíjení i v teplotním rozsahu pod 0 °C.
Certifikovaná kvalita: Baterie HY-Tec 50 LI má schválení E a byla testována TÜV na teplotní výkyvy a otřesy.
Vyrobeno v Německu: Baterie HY-Tec 50 LI je vyrobena v Německu.
Volitelně k dispozici: sada displeje
Rozměry: V 175 mm X D 229 mm X Š 122 mm
Hmotnost: 6,8 kg
Balení obsahuje: 1 LI baterii (2 bloky), 1 dvojitý propojovací kabel k AGM baterii, 1 sadu kabelů, návod k obsluze, pojistka 30 A
Inteligentní bateriový systém HYMER musí nainstalovat váš maloobchodní partner HYMER. Pro více informací kontaktujte svého prodejce HYMER.