Nabíječka na elektrokola

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Nabíječka na elektrokola

Dostupnost .
22 074 Kč    
Kód produktu 752
Značka HYMER
Kategorie Ostatní
 

Nabíječka na elektrokola

Vybité baterie elektrokol jsou minulostí.


Pohodlně nabíjejte baterie svých elektrokol za jízdy nebo zaparkování a udělejte jim o starost méně. Díky inteligentnímu programování Battery Management System (BMS) zajišťujeme, že palubní baterie obytného vozu mají vždy dostatek zbývající kapacity. To znamená, že se nikdy neocitnete v situaci, kdy jsou baterie vašeho elektrokola plné, ale palubní baterie jsou prázdné.
Systém běží plně automaticky, když běží motor a/nebo je vozidlo připojeno k napájení 230 V. Když je vaše vozidlo zaparkované a neodebírá externí napájení, je třeba proces nabíjení spustit ručně. Sada pro dovybavení byla vyladěna na palubní elektroniku Hymer, takže instalace je téměř stejně jednoduchá jako plug & play.
Součástí balení je 600W měnič, ovládací panel a BMS. Kromě toho získáte vyhrazený jistič 230 V, plně zapojený síťový prioritní spínač a všechny potřebné konektory. Kromě toho potřebujete pouze specifické kabely 230 V a (za určitých okolností) 2 x 230 V montážní zásuvky (často součástí standardního balení karavanu).
Zásuvky jsou umístěny v garáži obytného vozu, aby bylo možné elektrokola zapojit do tamních originálních nabíječek. To také umožňuje nabíjení na cestách, což umožňuje tuto dobu „nečinnosti“ využít k nabíjení.
Doporučujeme palubní elektrický systém s minimálně 2 palubními bateriemi – ideálně HYMER Smart Battery System. Stačí se zeptat svého prodejce HYMER, rádi vám poradí.


Jak to funguje:
Ruční provoz je závislý na minimální kapacitě palubních baterií a měl by také zajistit nechtěné vyčerpávající vybití palubních baterií. Ta se liší podle typu baterie, přičemž minimální kapacita je aktuálně nastavena na 70 % pro Li baterie a 95 % pro Pb baterie. Nabíjení se automaticky deaktivuje, pokud Li baterie klesne pod 50 %, a pokud Pb baterie klesnou pod 75 %, nebo po maximálně 5 hodinách nepřetržitého provozu.
Řídicí systém nabíječky elektrokol monitoruje celý tok elektřiny ve vozidle a má vlastní funkci počítače baterie, která vám umožňuje zobrazit napětí, proud a kapacitu v Ah a %, stejně jako zbývající dobu provozu v rámci specifikovaných prahy zapnutí/vypnutí.