Předstan ERIBA Touring

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Jediný předstan pro Eriba Touring

Dostupnost Zvolte variantu . . .
Varianta
76 700 Kč    
Značka ERIBA
Kategorie Markýzy a předstany
 

Předstan ERIBA Touring

 

Předstan ERIBA Touring vyrábí specialista na předstany Isabella speciálně pro naše modely Touring a je dokonale přizpůsobena tvaru řady karavanů. Speciální, nově vyvinutá těsnící podložka na střeše a spojovací trojúhelníky (součástí) na bočních stěnách zajišťují optimální spojení s vozidlem.
Díky lehkým a stabilním tyčím CarbonX se stan rychle a snadno postaví a nabízí spoustu životního prostoru v souladu s heslem „jezdit v malém, žít ve velkém“. Všechny přední a boční panely lze sejmout, sklopit do podoby verandy a křížem vyměnit za účelem změny polohy dveří a větracích otvorů. O dobrou ventilaci se starají dva moduly s ventilační síťkou a vysokým větracím otvorem, který lze navíc uzavřít. Díky flexibilitě předních a bočních stěn lze stan použít také pouze jako sluneční stříšku a v případě potřeby jej lze během chvilky přeměnit zpět na markýzu. Součástí dodávky je také barevně sladěná podlaha markýzy (barevný křemen) vč. podkládací plachty. Podkladová plachta chrání podlahu v markýze před vlhkostí a mokrem.

Prodyšná tkanina Isacryl barvená zvlákňovací tryskou (barvy nevyblednou) zajišťuje dobré vnitřní klima s uzavřenými stěnami.

Základní rozměr markýzy pro všechny velikosti je 500 x 250 cm.

Hmotnost je rozdělena na 2 balíčky a je cca. 17 kg a 13 kg. Koberec navíc váží cca. 6 kg a podlážka cca. 1 kg.