Retrofit kit, Oyster Vision jeden satelitní systém B-ML (s podporou HCA)

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Retrofit kit, Oyster Vision jeden satelitní systém B-ML (s podporou HCA)

Dostupnost .
61 100 Kč    
Kód produktu 833
Značka HYMER
Kategorie Satelitní systémy
 

Retrofit kit, Oyster Vision jeden satelitní systém B-ML (s podporou HCA)

Retrofit balíček: Ten Haaft Oyster 5 Vision 80 jeden včetně loga HYMER pro MasterLine třídy B, integrace aplikace HYMER Connect
Oyster® 5, který se může pochlubit několika inovacemi, které mění hru, je lepší než ostatní. Signalizuje začátek nové éry v technologii mobilních antén. Nalaďte se na budoucnost!


Snadné ovládání


„Mozkem“ Oyster® V je jeho řídicí jednotka, FeatureBox. Je to počítač a ovladač v jednom. U modelu Vision se FeatureBox ovládá pomocí ovládacího panelu, zatímco u modelu Premium se používá dálkové ovládání televizoru. Pomocí mobilní aplikace nyní můžete FeatureBox ovládat také pomocí smartphonu. Tato aplikace umožňuje ovládání všech základních funkcí a umožňuje například zapnout nebo vypnout anténu zvenčí, změnit satelity nebo zobrazit nastavení systému.

Stabilita Oyster® V je výsledkem chytrého inženýrství a prémiových špičkových materiálů, které se používají také v motoristických závodech. Rameno reflektoru je jednodílné a je vyrobeno z ultralehkého hořčíku. Díky tomu je i přes nízkou hmotnost velmi robustní a odolný proti zkroucení.


Nehledej. Najdi!


Oyster® V vždy ví, kde jsou satelity. Zběsilé hledání je nyní minulostí. Tento systém se nevratně vyrovná se satelitem. K výrobě této průkopnické technologie byly zkombinovány tři komponenty: GPS, 3D kompas a snímač náklonu. GPS určuje polohu, 3D kompas detekuje směr, kterým vaše vozidlo (a tedy i vaše anténa) míří, zatímco snímač náklonu identifikuje jakýkoli sklon ve vozidle, který pak vyzve anténu k přesnému nastavení polohy.


Budoucí důkaz


Váš Oyster® V lze aktualizovat online prostřednictvím smartphonu (nebo alternativně pomocí USB flash disku).
Výška ve složeném stavu pouze 17 cm
Technologie jednoho kabelu
Ovládání aplikací
Automatická aktualizace přes aplikaci
GPS, 3D kompas, senzor náklonu pro plně automatické vyrovnání a umístění satelitu
80 cm anténní reflektor pro výjimečný dosah
Automaticky se zasune při nastartování vozidla
Automatická změna satelitu
Vyrobeno z odolných materiálů s prémiovou povrchovou úpravou
Výrobce s certifikací QM podle ISO 9001
3letá záruka výrobce a spolehlivý servis